Про надання дозволу на передачу матеріальних цінностей

 КОВЕЛЬСЬКА РАЙОННА  РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

   РІШЕННЯ

 

 

від  29 березня  2019 року №24/28

            

                         м. Ковель     

 

 

Про надання дозволу на

передачу матеріальних цінностей

 

         Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43, частини 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення районної ради від 11.12.2008 № 24/10 «Про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ району», розглянувши листи Поворської сільської ради від 12 березня 2019 року, Ковельського МТМО від 20 березня 2019 року «Про передачу матеріальних цінностей (металопластикових конструкцій (вікон) зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Поворської територіальної громади»,  районна рада вирішила

 

 

1. Надати дозвіл Ковельському МТМО на передачу матеріальних цінностей, а саме металопластикових конструкцій (вікон) в кількості 15 штук (32,69 кв.м.)  на суму 47645 грн. 02 коп.,  із спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Поворської територіальної громади. 

 

2.  Доручити Ковельському МТМО здійснити заходи щодо передачі вищезазначених матеріальних цінностей згідно з вимогами чинного законодавства і в місячний термін з дати ухвалення цього рішення, подати документи на затвердження голові районної ради.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію   з питань бюджету, фінансів та контролю за використанням майна спільної власності територіальних громад, сіл і селищ району.

 

 

Голова районної ради                                                                                      А. Броїло

 

Клімчук51461

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»