Про хід виконання районної цільової соціальної Програми оздоровлення та відпочинку дітей Ковельського району на 2016-2020 роки у 2019 році

КОВЕЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                                                                                

РІШЕННЯ

 

 

 

від  26 вересня  2019 року № 26/14

             м. Ковель       

 

 

 

Про хід виконання районної

цільової соціальної  Програми

оздоровлення та відпочинку дітей

Ковельського району на 2016-2020 роки

у 2019 році

 

 

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

вирішила:

         інформацію начальника управління соціального захисту населення Ковельської районної державної адміністрації «Про хід виконання районної цільової соціальної Програми оздоровлення та відпочинку дітей Ковельського району на 2016-2020 роки  у 2019 році»,  затвердженої рішенням районної ради від 25.12.2015 року №2/21 взяти до відома. 

 

Голова районної ради                                                                   Андрій БРОЇЛО

Олена Давидович 52 412

 

 

 

 

 

 

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до рішення районної ради від 26 вересня 2019 року № 26/14

«Про хід виконання районної цільової соціальної Програми оздоровлення та відпочинку дітей Ковельського району на 2016-2020 роки у 2019 році»,

затвердженої рішенням районної ради від 25.12.2015 року №2/21

 

На виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей влітку», розпорядження голови Волинської облдержадміністрації від 25 квітня  2019 року №230 «Про організацію і проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році», розпорядження голови Ковельської райдержадміністрації від 08 травня 2019 року №91 «Про організацію і проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році» постійна увага органів влади приділяється наданню якісних послуг з оздоровлення та відпочинку дітям, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, в першу чергу оздоровлення дітей з інвалідністю, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, батьки яких загинули під час проведення антитерористичної операції, дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей.

            У 2019 році на придбання 19 путівок в дитячий оздоровчий заклад «Супутник» с. Світязь Шацького району, для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, батьки яких загинули під час проведення антитерористичної операції та дітей, батьки яких мають статус учасника АТО було використано 95 тис.грн., з них: 35 тис.грн.з обласного бюджету та 60 тис.грн. з районного бюджетів.

            В позаміському закладі оздоровлення і відпочинку «Оберіг» с. Уховецьк з 4 по 17 липня 2019 року оздоровилась 31 дитина району, на що з районного бюджету було виділено 89,9 тис.грн.

Поліпшення стану здоров’я дітей, відновлення їх життєвих сил, запобігання бездоглядності, створення умов для продовження виховного процесу та розвитку творчих здібностей забезпечується шляхом організації оздоровлення та відпочинку дітей, зокрема в період літніх канікул.

            З метою сприяння популяризації вивчення в закладах загальної середньої освіти району іноземних мов, було організовано роботу мовних таборів тривалістю 14 календарних днів на базі 10 закладів освіти. У п’яти  закладах загальної середньої освіти І-ІІІ ст. по 30 дітей та у чотирьох закладах загальної середньої освіти І-ІІ ст. по 20 дітей, у навчально виховному комплексі «Дошкільний навчальний заклад–школа І ступеня» с.Воля Любитівська 15 дітей. У загальному у мовних таборах відпочинком було охоплено 245 дітей. Основними завданнями таборів була організація  змістовного дозвілля для школярів, зацікавлення здобувачів освіти у вивченні мови, удосконалення розмовної мови. Спілкування іноземними мовами та застосування їх у різних формах діяльності, зокрема в ігрових та концертних програмах, театральних виставах залишили дитячі спогади про літній відпочинок більш яскравим та вмотивованим.

        Відповідно до Положення «Про порядок направлення дітей на оздоровлення та відпочинок до державного підприємства «Український дитячий центр «Молода  гвардія» і державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек» за рахунок бюджетних коштів протягом лютого-серпня 2019 року здійснювалось направлення груп дітей пільгових категорій на оздоровлення за путівками наданими Міністерством соціальної політики України.

 З початку 2019 року 20 дітей пільгових категорій оздоровились у дитячому центрі «Молода гвардія» та в «Міжнародному дитячому  центрі  «Артек». Школярі, направлені на оздоровлення та відпочинок, беруть участь у виховних, патріотичних, оздоровчих, розважально-ігрових програмах, спортивних змаганнях, всеукраїнських фестивалях, набувають досвіду громадської діяльності та спілкування з однолітками з різних адміністративно-територіальних одиниць України.

 

 

Начальник                                                                                Олена ДАВИДОВИЧ

 

 

Copyright © Ковельська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»